Pocket Profiles

NSW/ACT: [6]

Riley Bice (Murray Bushrangers/GWS Academy)
Jeromy Lucas (GWS Giants Academy)
Nick Murray (Murray Bushrangers/GWS Academy)
James Peatling (GWS Giants Academy)
Guy Richardson (GWS Giants Academy)
Mathew Walker (Murray Bushrangers/GWS Academy)

Northern Territory: [2]

Michael Mummery (NT Thunder)
Izaak Wyatt (Southern Districts)

Queensland: [4]

Caleb Graham (GC Suns Academy)
Darcy Marsh (Brisbane Lions Academy)
Tom Matthews (Brisbane Lions Academy)
Lachlan McDonald (GC Suns Academy)

South Australia: [22]

Finn Betterman (Glenelg)
Connor Bristow (Norwood)
Declan Carmody (Glenelg)
Kade Chandler (Norwood)
Oscar Chapman (North Adelaide)
Tate Coleman (South Adelaide)
Jacob Collins (Norwood)
Job Colwell (South Adelaide)
Tobin Cox (Glenelg)
Darcy Fort (Central District)
Martin Frederick (Woodville-West Torrens)
Tom Lewis (Sturt)
Mihail Lochowiak (Sturt)
Tyler Martin (Norwood)
Aaron Nietschke (Central District)
Matthew Nunn (Norwood)
Kai Pudney (Woodville West Torrens)
Isaac Saywell (Norwood)
Jake Tarca (South Adelaide)
Casey Voss (Sturt)
Callum Wilkie (North Adelaide)
Boyd Woodcock (North Adelaide)

Tasmania: [1]

Rhyan Mansell (North Launceston)

VFL: [7]

Jake Aarts (Richmond VFL)
Brett Bewley (Williamstown)
Will Hayes (Footscray VFL)
Nick Hind (Essendon VFL)
Marty Hore (Collingwood VFL)
Ethan Phillips (Port Melbourne)
Corey Rich (Frankston)

Vic Country: [20]

Jacob Atley (Bendigo Pioneers)
Stephen Cumming (Dandenong Stingrays)
Sam Fletcher (Dandenong Stingrays)
Matthew Gahan (Dandenong Stingrays)
Hudson Garoni (Murray Bushrangers)
Noah Gown (Gippsland Power)
Brayden Ham (Geelong Falcons)
Jed Hill (GWV Rebels)
Austin Hodge (Gippsland Power)
Zane Keighran (Bendigo Pioneers)
Matty Lloyd (GWV Rebels)
Lachlan McDonnell (Dandenong Stingrays)
Jai Nanscawen (Dandenong Stingrays)
Finbar O’Dwyer (Murray Bushrangers)
Jamie Plumridge (Dandenong Stingrays)
Mitch Riordan (Dandenong Stingrays)
Bailey Schmidt (Dandenong Stingrays)
Jai Taylor (Dandenong Stingrays)
Charlie Wilson (GWV Rebels)
Lachlan Young (Dandenong Stingrays)

Vic Metro: [17]

Frank Anderson (South Croydon)
Joseph Ayton-Delaney (Oakleigh Chargers)
Atu Bosenavulagi (Oakleigh Chargers)
Kyle Dunkley (Oakleigh Chargers)
Xavier Fry (Eastern Ranges)
Jake Gaspar (Oakleigh Chargers)
Sam Graham (Calder Cannons)
Harry Houlahan (Sandringham Dragons)
James Jordan (Oakleigh Chargers)
Josh Kemp (Calder Cannons)
Justin McInerney (Northern Knights)
Mitchell Podhajski (Calder Cannons)
Stefan Radovanovic (Western Jets)
James Rendell (Sandringham Dragons)
Harry Reynolds (Sandringham Dragons)
Alistair Richards (Sandringham Dragons)
Jack Ross (Oakleigh Chargers)

Western Australia: [21]

Jason Carter (Peel Thunder)
Dylan Curley (East Fremantle)
Oliver Eastland (Claremont)
Kody Eaton (East Fremantle)
Harry Edwards (Swan Districts)
Patrick Farrant (Swan Districts)
Ethan Hansen (Perth)
Wil Hickmott (Subiaco)
Corey Hitchcock (Claremont)
Jack Mayo (Subiaco)
Tom Medhat (West Perth)
Louis Miller (East Perth)
Luke Moore (South Fremantle)
Rylie Morgan (Claremont)
Matthew Parker (South Fremantle)
Jarvis Pina (Peel Thunder)
Tyson Powell (Peel Thunder)
Regan Spooner (South Fremantle)
James Sturrock (Peel Thunder)
Tobe Watson (Swan Districts)
Graydon Wilson (Swan Districts)

Rookie Me Combine: [22]

Ryan Hebron (Sydney University)
Joey Reinhard (Sydney Swans Academy)
Adam Tipungwuti (Western Magpies)
Matthew Green (NT Thunder)
Ryan Gilmore (GC Suns Academy)
Jack Tomkinson (Brisbane Lions Academy)
Lachlan Gadomski (Kingborough Tigers)
Matthew McGuinness (Lauderdale)
Ben Cavarra (Williamstown)
Jay Lockhart (Casey Scorpions)
Hayden McLean (Sandringham VFL)
Kieran Strachan (Port Melbourne)
Charlie Thompson (Richmond VFL)
Jordon Butts (Murray Bushrangers)
Kyle Clarke (Murray Bushrangers)
Sam Conway (Geelong Falcons)
Jake Frawley (Dandenong Stingrays)
Matt Neagle (Wodonga Raiders)
Tye Browning (Calder Cannons)
Daniel Hanna (Calder Cannons)
Cody Hirst (Eastern Ranges)
Campbell Hustwaite (Dandenong Stingrays)